Instagram Düşmeyen Yabancı Takipçi Nasıl Arttırılır?

Instagram Takipçi Nasıl Arttırılır?

Instagram, doğal olarak her şekil ve boyuttaki markaların maruz kalması için harika bir yerdir. Ancak, uygulamada bağlı ve sadık bir kitle oluşturmak kolay bir iş değildir.

Ama size Instagram Düşmeyen Yabancı takipçi sayınızı nasıl arttıracağınızı anlatmaya başlamadan önce, hızlı bir gerçeklik kontrolü yapmanın zamanı geldi: Sizi aniden bin, on bin veya bir milyon takipçiye sahip olma noktasına getirecek bir gümüş kurşun stratejisi mevcut değil. Bunda anlaştıysak başlıyoruz.

Instagram’da takipçi edinmek söz konusu olduğunda önem vermeniz en önemli şey zamanlamadır. Evet yanlış duymadınız zamanlama. Takipçilerinizi arttırmak için yapabileceğiniz farklı yöntemler olsa da zamana yaymanın önemli olduğunu unutmamanız gerekir.

Bununla birlikte her bir eylemin size Instagram takipçisi kazandıracağı gibi kaybettirebileceğini de unutmamak gerekir.

Instagram İlk 100 Takipçiye Ulaşmak

Evet, artık yepyeni bir hesabınız var ve bu ilk ivmeyi oluşturup Instagram'da takipçi edinmeniz gerekiyor. Halihazırda başka platformlarda sizi takip edenler veya ünlü değilseniz ilk yüz takipçi o kadar kolay değildir.

Eğer bir markaysanız ve ilk defa kurulmuyorsanız zaten bir marka bilinirliğine sahipsinizdir ve birçok pazarlama yolu ile sizi tanıyan ve seven müşterilerinize yeni Instagram hesabınızı takip ettirebilirsiniz.

Mevcut bir müşteri kitleniz yoksa o zaman tanıdıklarınıza dönmeniz gerekir. Evet tanıdıklarınız sizi takip etmeye başladığında yüzü belki çok hızlı bir şekilde aşarsınız. Bu bizim en sevdiğimiz takipçi artması yöntemlerinden biri, çünkü herhangi bir içerik göndermeden bile ilk takipçi tabanını oldukça kolay bir şekilde edinebilirsiniz.

Instagram Takipçinizin Dikkatini Çekin

Instagram takipçilerinizin dikkatini çeken paylaşımlar beraberinde yeni takipçileri de getirir. Nasıl mı? Dikkat çeken paylaşımlarınızı yaptıkça takipçilerinizden alacağınız beğeni, paylaşım, yorum ve kaydetme hesabınızın başka kişilere ulaşmasını sağlayacak ve daha fazla Instagram takipçisi kazanmanızda size yardımcı olacaktır.