Instagram Otomatik Türk Beğenisi Nasıl Arttırılır?

Instagram Beğenisi Nasıl Arttırılır?

2021’de halen Instagram Otomatik Türk beğenisi nasıl attırılır diye merak ediyorsanız inanın yalnız değilsiniz. Günümüzde markaların nasıl performans gösterdiklerini anlamak için performans ölçümlerini daha ayrıntılı incelemeleri ve yorumları, kaydetmeleri, paylaşımları, Instagram Hikayeleri görünümlerini ve hatta DM'leri takip etmesi gerekiyor.

Elbette ki tüm bunların içinde en önemlisi olarak Instagram beğenileri yerini ilk günden beri korumaya devam ediyor. Peki ama nasıl beğeni sayılarınızı arttırabilirsiniz?

Bu düşündüğünüz kadar zor değil.

Instagram Beğenisi İçin Doğru Zamanı Yakalayın

Yanlış zamanda gönderi paylaşarak veya yeterince düzenli göndermeyerek Instagram etkileşiminizi sınırlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Maalesef bu doğru. Eğer yanlış zamanda paylaşım yaparsanız, bu doğru bir içerik olsa bile size yardımcı olmayacaktır.

Instagram etkileşimini artırmanın birkaç yolu olsa da hedef kitlenizin en aktif olduğu zamanda yayınlamak size avantaj kazandıracaktır. Instagram algoritması özellikle kısa sürede çok fazla etkileşim sağlayan gönderileri çok sever ve bu da gönderileri çok daha fazla kişiye ulaştırır. Bu yüzden eğer Instagram hesabınızda beğeni kazanmak istiyorsanız analizlerinizi iyi okuyun ve hedef kitlenizin en aktif olduğu zamanları keşfedin. Sonrası ise çok kolay.

Beğeni Kazanmak İçin Hikayeleri Kullanın

Evet, hikayeler ile beğeni kazanmayacağınızı biliyorum. Şu an bu yazıyı okurken neden Instagram hikayelerini buraya kattığımızı da merak ediyor olabilirsiniz. İzin verin açıklayalım.

500 milyonun üzerinde Instagram hesapları her gün Instagram Hikayeleri kullanıyor ve bu sayı sadece 2021’in başı için geçerliydi. Şu an yılı yarılamışken bu sayının ne denli arttığını tahmin edebiliyorsunuzdur.

Instagram Hikayeleri sayesinde yeni kitlelere ulaşabileceğiniz gibi yeni paylaştığınız gönderinizi ana sayfada görmeyen takipçilerinize göstermenize yardımcı olur. Paylaşımınızı hashtagleri, etiketleri ve lokasyonları kullanarak yeni kişilere ve kendi takipçilerinize ulaşarak beğeni kazanabilirsiniz.